O studiu

Studio Betty Design se řadí mezi mladší grafická studia, která nicméně svoji mladost dohání vlastním originálnějším a kreativnějším přístupem ke grafickému designu. Naším hlavním cílem je přinášet klientovi potěšení oka při pohledu na vytvořené grafické produkty, které si u nás objedná. K tomu, aby tento zážitek byl ještě mocnější, usilujeme vždy o osobní přístup, díky kterému se snažíme blíže pochopit KLIENTOVA PŘÁNÍ.

Dobrý den, jmenuji se Tereza Buchtová a budu Vaší “grafickou vílou”, která se nebojí použít svoji digitální magickou tužku. Pocházím z malébné vesničky Jiříkovice, která je vzdálená asi 15 km od Brna. Již od malička jsem se vždy těšila na to, kdy vezmu do ruky tužku a své kreativní myšlenky v hlavě přenesu na papír.

Svoji zálibu v kreslení jsem utvrdila vystudováním grafické školy v Brně. Tato škola nebyla jedinou mojí zastávkou v grafickém rozvíjení se. Svoji další designérskou vášeň jsem si splnila studiem figurální kresby v Brně a interiérový design na soukromé umělecké škole v Ostravě. Pak již založení grafického studia byla jasná volba.